Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ СІМЕЙНОЇ, ГЕНДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОТИТДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ВІДБУЛОСЯ В ON-LINE РЕЖИМІ

У ході заходу члени Координаційної ради обговорили ряд актуальних питань.

Про ситуацію з надання медичної допомоги постраждалим від домашнього насильства в умовах коронавірусної інфекції розповіла Ольга Гапієнко – головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги та фармацевтичного забезпечення населення управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації.

Запрошений на засідання ради заступник начальника відділу превенції Сумського відділу поліції, майор поліції Дмитро Бондаренко поінформував про роботу мобільної групи з реагування на факти вчинення домашнього насильства на території міста Суми.

Питання з досвіду роботи громадської організації «СМАЙЛ» у напрямку реалізації в регіоні заходів з протидії торгівлі людьми висвітлила заступник голови громадської організації Крістіна Сахно.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Людмила Мусіяка залучила присутніх учасників засідання до обговорення плану заходів у рамках проведення в області  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»в умовах пандемії COVID 19.

До обговорення питань долучився старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції України, капітан поліції Євгеній Євтєєв та надав тематичний матеріал з телефонами «гарячих ліній» для розповсюдження під час заходів акції.