Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

В ON-LINE РЕЖИМІ ВІДБУЛАСЯ СЕЛЕКТОРНА НАРАДА З СТРУКТУРНИМИ ПІДРОЗДІЛАМИ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Під час селекторної нарада з структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад та ОТГ обговорено питання внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд та призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі. Поінформовано про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України, що стосуються соціального захисту населення.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Людмила Мусіяка  та начальник відділу соціальних гарантій Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Валентина Соболєва відповіли на питання, що виникали в ході наради.

Звернено увагу ОТГ на забезпечення з 01.01.2021 прийому громадян з необхідними документами уповноваженими посадовими особами виконавчих органів рад та ЦНАПів, які передають пакети документів відповідному органу соціального захисту.