Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ ОБГОВОРИЛИ У РЕЖИМІ ОНЛАЙН - КОНФЕРЕНЦІЇ

З нагоди Європейського Дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства  відбулася онлайн-конференція.

Участь у заході взяли Микола Кулеба, уповноважений Президента України з прав дитини; Тамара Бугаєць, адвокат, експертка з питань попередження та подолання жорстокого поводження з дітьми; опікун постраждалої дитини; Андрій Маханько, засновник сучасної системи захисту дітей від насильства в Білорусі; Олексій Федченко, засновник МБО «Служба порятунку дітей»; Олена Капральська, фахівець МБО «Служба порятунку дітей».

Під час онлайн-конференції були презентовані результати дослідження на тему: «Особливості розслідування та судового розгляду справ, пов'язаних з сексуальним насильством щодо дитини, зокрема, онлайн, та торгівлею дітьми», проведеного за ініціативи уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби у партнерстві з громадською організацією «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» та МБО «Служба порятунку дітей». Крім того, у ході засідання учасники обговорили існуючі проблеми та необхідні зміни в системі захисту дітей від сексуального насильства, досвід інших країн у цих питаннях, навчальні та інформаційні інструменти для батьків та вчителів, які вони можуть використовувати в роботі з дітьми.
Представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації долучилися до участі у зазначеному заході.