Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЛЕГАЛІЗУЙМО ТРУДОВУ ЗАЙНЯТІСТЬ ТА ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ПРАЦІВНИКІВ

З такими словами звернулися співголови Сумської регіональної тристоронньої соціально-економічної ради до роботодавців та мешканців Сумщини

«Перебіг ринкових реформ, ініційованих Президентом України Віктором Януковичем, потребує нових підходів до вирішення проблеми зайнятості та задоволення потреб ринку праці. Вимога часу вирішується комплексно, у тісній взаємодії місцевих органів влади, роботодавців, профспілок, податкових органів та служб зайнятості», – йдеться у Зверненні з нагоди проведення в області місячника легалізації зайнятості.

«Виплата заробітної плати в «конвертах» має руйнівну силу як для економіки держави, так і для кожного громадянина. Працівники, які дають згоду на нелегальну оплату праці, самі собі шкодять, оскільки, отримуючи винагороду у результаті домовленості з роботодавцем, позбавляють себе соціальних виплат, гарантій та зрештою – достойних пенсій», – прокоментувала заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко.

З приводу легалізації заробітної плати мешканці Сумщини можуть звертатися до Територіальної державної інспекції з питань праці в Сумській області, а на місцях – до органів Міністерства Внутрішніх Справ, Міністерства доходів і зборів, прокуратури та центрів зайнятості.