Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

У Сумській обласній філармонії відбувся урочистий захід, присвячений  вшануванню пам’яті загиблих  героїв антитерористичної операції. Захід відбувся за ініціативи Громадської військово-цивільної спілки «Бойове братерство України». Організаторами виступили Департамент соціального захисту населення, Відділ у Сумській області Міністерства у справах ветеранів України та Управління культури Сумської облдержадміністрації.

Воїни нашої Держави протягом століть мужньо билися з ворогами України у тисячах битв та боїв, здобували героїчні перемоги і віддавали свої життя за рідну землю.

Окремою сторінкою цієї споконвічної боротьби та незламності стали бої за територіальну цілісність України наприкінці літа 2014 року. Війна не закінчується до цього часу. Відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за Україну.

151 житель Сумської області із числа учасників антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил віддали свої життя за мирне майбутнє нашої держави, 835  – втратили здоров’я.

Присутніх у залі вітали представники влади.

«Усі ми розуміємо, що родини загиблих потребують особливої турботи. Інколи, навіть не про матеріальну допомогу йде мова. Турбота від громади, добре слово – важать більше для зранених сердець, аніж кошти чи інші матеріальні блага. Ми всі – представники державної влади, громадських організацій, волонтери, пересічні громадяни з багатьма присутніми тут разом ділили горе і обіцяємо підтримувати вас надалі. Ніщо не зможе заглушити біль матерів, які втратили своїх синів, дружин, які залишилися вдовами та дітей, які більше не обіймуть своїх батьків», – говорив Василь Хома, голова Сумської обласної державної адміністрації.

Звертаючись до синів та доньок загиблих героїв, він наголосив:  «Ваші батьки загинули з надією нам усім подарувати мир. Пишайтеся своїми рідними і будьте достойними їх подвигу».

За словами президента військово-цивільної спілки «Бойове братерство України» Павла Жебрівського, Сумщина – 21 область в Україні, де проходить захід проєкту «Батьківське серце».

Також у заході взяв участь радник керівника Офісу Президента України Андрій Ляхович. «Для нас немає чужих дітей. Ми будемо робити все, щоб ви, діти героїв, жили в мирній і процвітаючій Україні», – зазначив він.

У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації,  саме  активна громадянська позиція її громадян додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє.

Дітям славних батьків урочисто вручили пам’ятні обереги «Батьківське серце» – іменні кулони з іменами батьків-героїв як найдорожчий оберіг і пам'ять про них.

Артисти Сумської обласної філармонії подарували присутнім у залі свої концертні номери.