Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБГОВОРИЛИ МЕХАНІЗМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ГЕНДЕРНО-ЧУТЛИВИХ ІНІЦІАТИВ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Громадською організацією «Сумське громадське коло» за підтримки «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні проведено форум «Від ідей до рішень», який відбувся в рамках проєкту «Гендерно-чутливі ініціативи: нові можливості для громади».

На форумі представлені кращі практики та ініціативи, які впроваджуються в Сумській області і за її межами, та спрямовані на досягнення гендерної рівності, врахування потреб різних верств населення.

Експерти, представники громадськості та органів місцевого самоврядування обговорили механізми реалізації гендерно-чутливих ініціатив на місцевому рівні.

Програма заходу передбачає три панелі, а саме I Панель: Молодіжні гендерно-чутливі рішення, II Панель: Регіональні гендерно-чутливі  практики, III Панель: Адвокатування гендерно-чутливих управлінських рішень.

До участі у форумі долучилися Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту – начальник управління соціальних гарантій, пільг та компенсацій та головний спеціаліст сектору сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту Любов Есаулко.