Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІЗ НАСТАННЯМ ХОЛОДІВ УСТАНОВИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ БУДУТЬ ПРАЦЮВАТИ В ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ

На цьому наголосила Міністр соціальної політики Наталія Королевська під час селекторної наради на тему «Забезпечення ефективної планової роботи закладів та установ соціальної сфери».

На нараді розглядалися питання забезпечення виплат державних соціальних допомог та соціальних виплат із бюджетів фондів соціального страхування, своєчасності пенсійних виплат, функціонування закладів та установ соціальної сфери в умовах зимового періоду 2013-2014 років.

Коментуючи результати наради, заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко зазначила, що питання погашення боргів по страхових внесках, своєчасності пенсійних виплат на особливому контролі облдержадміністрації. Державні соціальні допомоги та соціальні виплати із бюджетів фондів соціального страхування в регіоні здійснені в усталені терміни та в належному обсязі.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення Олена Заяц, доповідаючи про роботу регіональних органів праці та  соціального захисту населення, інших закладів і установ соціальної сфери в умовах зимового періоду 2013-2014 років зазначила: «У закладах і установах соціального захисту населення готовність до роботи у зимовий період стовідсоткова. Опалювальний сезон розпочато з 01.10.2013, нормальний температурний режим забезпечено».

Окремо заступник директора Департаменту наголосила, що заклади й установи соціальної сфери регіону активізують роботу із забезпечення соціального захисту бездомних, одиноких і самотніх громадян похилого віку та інвалідів осіб в зимовий період.