Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВЛАДА ОПІКУЄТЬСЯ ПРОБЛЕМАМИ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

На сьогодні в області проживає 14 954 особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 «Обласна комісія на належному рівні виконує свою  роботу – об’єктивно розглядає справи та приймає справедливі рішення, що дає змогу громадянам, яких не оминув Чорнобиль, отримати належний соціальний захист», - підкреслила заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко, на засіданні комісії з розгляду документів для видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

«У разі виникнення спірних питань щодо визначення статусу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС документи заявників направляються на розгляд Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Міністерства соціальної політики України», - зауважив заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Геннадій Пономаренко.

Члени комісії розглянули 34 особові справи для видачі посвідчень громадянам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи, із них: 13 – на видачу посвідчень уперше, 6 – на видачу посвідчень категорії 1А, 2 – на подовження терміну дії вкладок до посвідчень категорії 1А, 8 – на видачу дублікатів посвідчень, 1 – на видачу перереєстрованого посвідчення.

За результатами засідання 30 особам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи, видадуть посвідчення, що дають право на отримання пільг та компенсацій. Нарозгляд Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Міністерства соціальної політики України, буде направлено 4 особові справи.