Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ДЕПАРТАМЕНТУ

На засіданні колегії Департаменту соціального захисту населення  розглянуто стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах області.

«Департаментом щотижня здійснюється моніторинг більше 1,5 тис. суб’єктів господарювання. Скоординовано роботу щодо розроблення заходів із ліквідації підприємствами-боржниками заборгованості з виплати заробітної плати. Графіки погашення боргів оновлено», – зазначив начальник відділу соціально-трудових відносин, зайнятості населення та політики оплати праці Департаменту Володимир Лукаш.

Загальна сума боргу по області становить 52,1 млн. гривень, що на 6,8 млн. гривень менше по відношенню до початку року, з часткою: на економічно активних підприємствах – 21,6 млн. гривень; на підприємствах-банкрутах – 30,3 млн. гривень; на неактивних підприємствах – 116,4 тис. гривень.

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати в місті Глухів, Буринському, Великописарівському, Глухівському, Краснопільському, Липоводолинському, Недригайлівському, Путивльському, Середино-Будському та Тростянецькому районах, у тому числі на економічно активних підприємствах міста Охтирка, Білопільського, Лебединського, Охтирського та Ямпільського районів.

Членами колегії за участю окремих керівників місцевих управлінь соціального захисту населення, Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Сумського обласного центру соціально-психологічної допомоги, запрошених на засідання колегії Департаменту, розроблено заходи по усуненню порушень та недоліків, зазначених у поданнях прокуратури Сумської області стосовно заборгованості з виплати заробітної плати, соціальної захищеності інвалідів, їх реабілітації, охорони дитинства, попередження насильства в сім’ї.