Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РОЗМІР ВИПЛАТ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ЗРІС

«Усі види соціальних допомог, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму нараховані та виплачені у грудні в нових, уже збільшених розмірах», - наголосила начальник відділу соціальних гарантій та загальнообов’язкового державного страхування Людмила Мусіяка у прямому ефірі обласного радіо.

Розмір виплат різних видів допомог зріс за рахунок підвищення з 1 грудня цього року прожиткового мінімуму для різних демографічних груп населення.

З січня по листопад державна допомога малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам надана на суму 817,9 млн. гривень, що на 19% більше відповідного періоду минулого року.  За грудень 2013 року в область надійшли кошти в сумі 72 млн. гривень. Вказана сума повністю забезпечує потребу у виплаті усіх видів допомоги і вже 9 грудня кошти були перераховані в повному обсязі на особові рахунки одержувачів. Заборгованості з виплати державної допомоги немає.

Контроль за якістю та адресністю соціальних послуг і допомог здійснюють соціальні інспектори. Завдяки ініціативі, активній позиції та участі громадськості, Мінсоцполітики завершило розробку законопроекту про створення інституту соціальних інспекторів.

«Робота такого інституту дозволить забезпечити контроль та ефективність використання кожної соціальної гривні, а також сприятиме максимальній адресності соціальної допомоги», - зазначила Людмила Мусіяка.