Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПО СУМЩИНІ МАНДРУЄ, ДІТЕЙ КАЗКОЮ ЧАРУЄ

Таку назву мав святковий захід, що відбувся у Сумському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів з нагоди Дня Святого Миколая.

Привітати дітей зі святом прийшли заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко та заступник директора Департаменту соціального захисту населення Валентина Пікіна.

«Нові соціальні ініціативи Президента України спрямовані на максимальну інтеграцію дітей з особливими потребами в суспільство, вони є дієвим кроком до покращення їх захисту та розвитку. Створення умов дляповноцінного життя  таких дітей – пріоритет обласної влади, тому ми надаємо всебічну підтримку реабілітаційному центру. Це – унікальна установа, спеціалісти якої успішно впроваджують нові ефективні методики реабілітації дітей-інвалідів», – зазначила Тамара Іщенко.

День Святого Миколая – значна подія для вихованців центру, що розпочинає цикл зимових свят. З цієї нагоди діти підготували святковий концерт та поставили веселу виставу «Муха-цокотуха».

«Кожна дитина з особливими потребами вірить у казку. Обласна влада робить усе можливе, аби втілити її в життя», - сказала Тамара Іщенко, подарунками вітаючи дітей обласного центру.