Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА – МІЙ РІДНИЙ ДІМ!

Під таким гаслом пройшов обласний фестиваль серед художніх колективів підопічних інтернатних установ соціальної сфери Сумщини на базі КУСОР Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці.

«Традиція проведення змагань серед художніх колективів інтернатних установ соціальної сфери області закладена у 2012 році. Цього року змагання присвячені 75 річниці утворення Сумської області», - зауважив заступник начальника відділу фінансів, діяльності стаціонарних установ та аудиту Петро Якушка, відкриваючи обласний фестиваль.

«У рамках реалізації соціальних ініціатив Глави держави влада забезпечує підвищення соціальних стандартів для ветеранів, пенсіонерів та інвалідів, створює належні умови для їх комфортного життя. Обласний геріатричний пансіонат – яскраве тому підтвердження. Для мешканців створені належні умови проживання, наближені до домашніх. Значна увага приділяється проведенню дозвілля. Фестиваль «Сумщина – мій рідний дім» – це не тільки свято для підопічних пансіонату, а й шанс показати свої таланти, заспівати нових пісень, поділитися враженнями та сподіваннями на майбутнє для всіх його учасників», – зазначила директорКУСОР Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці Олена Микитенко.

Підопічні 5 інтернатних установ змагалися у номінаціях «вокальне мистецтво» та «художнє слово».

Поза конкурсом мешканець Охтирського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Леонід Распутенко продемонстрував майстерну гру на баяні ритмів запальної кубинської румби.

Для гостей свята організовано виставку творчих робіт учасників фестивалю, на якій представлено вишиванки, вироби з дерева, природного матеріалу, паперу  (квілінг, орігамі), солоного тіста.

На святі панувала тепла атмосфера. Уболівальники вітали улюблені колективи гучними оплесками та вітальними плакатами.

Переможці фестивалю, які зайняли призові місця, відзначені грамотами, подяками  та подарунками.