Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

У четвер, 26 грудня, Міністр соціальної політики України Наталія Королевська провела селекторну нараду щодо підсумків роботи соціальної сфери у 2013 році.

Сумську область представляли заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко, заступники директора Департаменту соціального захисту населення Олена Заяц та Валентина Пікіна, керівники профільних департаментів, управлінь, обласних установ та організацій.

Під час наради Міністр наголосила на тому, що у 2013 році було запроваджено нову модель діяльності 12 тисяч фахівців соціальної роботи, що передбачає значне розширення переліку категорій громадян, якими опікуються фахівці. Тепер вони працюють з усіма без винятку сім’ями. «Запровадження нової моделі вже дало результати. За 9 місяців більше 358 тис. сімей, в яких виховуються 588 тис. дітей, отримали своєчасно допомогу і не потрапили в складні життєві ситуації. У 22 рази зросла кількість випадків попередження вилучення дітей з біологічних сімей», - повідомила Наталія Королевська.

Важливим досягненням року, що минає, Наталія Королевська назвала зміни у сфері розвитку соціальної інфраструктури. На виконання соціальних ініціатив Президента     2013 року запроваджено соціальну послугу денного догляду за дітьми-інвалідами (уже діють 78 таких відділень), розширюється мережа соціальних центрів матері та дитини для підтримки вагітних жінок та матерів з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах у регіонах (на даний час їх 19 по Україні) та створено ще 145 дитячих будинків сімейного типу. 

Міністр відзначила посилення соціального захисту ветеранів та інвалідів. «У середньому на 10% порівняно з 2012 роком зросла грошова допомога ветеранам до 5 травня, істотно підвищені пенсії інвалідам війни II і III груп та учасникам бойових дій, яким виповнилося 85 років. Тепер вона становить не менше 2548 гривень», - зазначила Наталія Королевська.

Коментуючи результати наради, заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко зазначила: «У соціальній сфері немає другорядних питань. Кожен напрямок роботи безпосередньо торкається життя певної категорії наших громадян. Підсумки і  висновки нашої цьогорічної роботи повинні стати міцним фундаментом подальшого розвитку галузі з орієнтацією на кожну людину, що потребує допомоги держави»