Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ «РОЗВИТОК СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ»

Відбулось засідання селекторної наради щодо опрацювання постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 204 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації пілотного проекту «Розвиток соціальних послуг» під головуванням Вікторії Медвідь, заступника голови Сумської обласної державної адміністрації та за участі представників Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації: Михайла Дубровського, директора Департаменту, Оксани Богдан, заступника директора Департаменту та Тетяни Марченко, начальника відділу соціальних послуг та соціального захисту осіб з інвалідністю.

На нараду були запрошені міські, сільські, селищні голови територіальних громад, представники територіальних громад що опікуються питаннями соціального захисту.

Вікторія Медвідь акцентувала увагу учасників наради на перевагах участі у пілотному проекті «Розвиток соціальних послуг»  з метою розвитку соціальних послуг на рівні територіальних громад. Зокрема на спрощенні умов участі у цьому пілотному проекті для надавачів соціальних послуг.

 

Оксана Богдан поінформувала присутніх щодо можливості використання коштів, передбачених у державному бюджеті, для реалізації пілотного проекту «Розвиток соціальних послуг».

Під час наради заслухано пропозиції представників територіальних громад щодо участі у зазначеному пілотному проекті, обговорено проблемні питання та підведені підсумки.