Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЕФЕКТИВНУ РОБОТУ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ОБЛАСТІ ЗАБЕЗПЕЧЕНО

Виконати соціальні зобов'язання держави і гарантувати захист найбільш уразливих категорій населення - основне завдання для соціальної сфери сьогодні. На цьому наголосила Міністр соціальної політики Наталія Королевська під час селекторної наради з питань забезпечення ефективної планової роботи соціальної сфери у січні та упродовж 2014 року.

Сумську область представляли заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко, заступники директора Департаменту соціального захисту населення Олена Заяц, Валентина Пікіна, Геннадій Пономаренко, керівники профільних департаментів, управлінь, обласних установ та організацій.

У січні на виплату державних допомог регіону передбачено 70,2 млн. гривень. На сьогодні кошти першого траншу вже перераховані і виплачені в повному обсязі. Виплати всіх видів державних допомог  в області здійснені вчасно.

«Наше завдання – максимально налагодити діалог з людьми,  життя яких залежить від своєчасності отримання державних допомог, що дозволить ефективно використати кожну соціальну гривню для забезпечення адресності всіх соціальних виплат», - зазначила заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко, коментуючи результати наради.

Окремо, Тамара Іщенко наголосила на тому, що заклади й установи соціальної сфери регіону активізують роботу із забезпечення соціального захисту бездомних, одиноких громадян похилого віку та інвалідів у період погіршення погодних умов. На сьогоднішній день у структурі соціального захисту регіону працюють 25 пунктів обігріву. У закладах і установах соціального захисту населення області з початку опалювального сезону забезпечено оптимальний температурний режим.