Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО НАРАХУВАННЯ СУБСИДІЙ

Весною минулого року, коли запроваджувався карантин, нормативи на житлово-комунальні послуги, зокрема на електроенергію, газ для приготування їжі, підігрів води, були збільшені на 50 відсотків. Ця норма запроваджувалась для підтримки населення, оскільки люди знаходилися вдома і, відповідно, витрачали більше ресурсів, при цьому доходи їх скорочувались.

Урядом України11 серпня 2021 року прийнято постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесені зміни, зокрема, до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р.№ 247 «Про особливості надання житлових субсидій». Цими змінами забезпечено застосування збільшених соціальних норм для розрахунку субсидії на комунальні послуги мешканцям тих регіонів, які опиняться у «червоній зоні» у випадку нової хвилі коронавірусу під час опалювального сезону.

Тобто, починаючи з жовтня поточного року збільшення соціальних норм для розрахунку житлових субсидій буде застосовуватися у тих регіонах, де встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.