Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СЕМІНАР – НАРАДІ ОБГОВОРИЛИ ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ МАРШУ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Відбулась семінар - нарада з керівниками департаменту/управлінь (праці) соціального захисту населення районних державних адміністрацій, (укрупнених районів), міських рад під головуванням Михайла Дубровського, директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

На черговому засіданні Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Сумській обласній державній адміністрації (далі – Консультативна рада) 18 серпня 2021 року обговорювалось питання проведення заходів по відзначенню 30-ї річниці Незалежності України.

 

У м. Київ та регіонах України 24 серпня 2021 року проходитиме Марш Захисників України. Відповідно до рішення Консультативної ради,  враховуючи неоціненний внесок ветеранів у захист незалежності, територіальної цілісності та суверенітету нашої держави та суспільне значення вищезазначених заходів, направлено лист головам територіальних громад з проханням організувати перевезення ветеранів війни, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) до м. Київ і м. Суми та у зворотньому напрямку для участі у заходах 24 серпня 2021 року з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог. З цього питання поінформувала присутніх Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту.

Також на нараді Людмила Мусіяка звернула увагу на організацію проведення Маршу Захисників України на місцях та вшанування родин до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.