Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗАБІГУ «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ!

3 метою вшанування пам'яті загиблих воїнів АТО/OOC, захисників України, висловлення подяки військовослужбовцям та їх сім'ям за внесок у збереження територіальної цілісності та національної гідності країни, підтримки та формування патріотичної свідомості уже традиційно за ініціативи громадськості та учасників АТО/OOC проводиться тематичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

У цьому році забіг на дистанцію 3 км відбувся поблизу озера Чеха в місті Суми.

 

Привітав учасників забігу заступник голови Сумської облдержадміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО: «Приємно бачити велику кількість бажаючих згадати та вшанувати пам'ять всіх полеглих героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави. Ми маємо завжди пам’ятати їх визначний подвиг».

За словами начальника управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації Євгена ПОХОДНІ, захід вже традиційно проводиться з метою вшанування загиблих героїв. І учасників забігу з кожним роком стає все більше.

«Вже третій рік поспіль в місті Суми проводимо легкоатлетичний тематичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Для участі зареєструвалося більше 300 учасників», – повідомив голова громадської організації «Rаce Project» Віталій ІВАХ.

Організаторами забігу виступила громадська ініціативна група та організація «Rаce Project» за підтримки управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації.

Участь у забігу взяли представники різних вікових категорій, як діти так і люди похилого віку. Однією із учасників забігу була мати загиблого героя, яка бігла в пам'ять про свого сина.

Довідково. Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» є виявом подяки військовослужбовцям та їхнім сім’ям за внесок у збереження територіальної цілісності країни.

На спортивному заході кожен учасник має пробігти обрану ним дистанцію із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за територіальну цілісність України. Можна повідомити ім’я родича чи друга, номер з іменем та прізвищем загиблого воїна буде присвоєно бігунові при реєстрації.