Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБГОВОРИЛИ ДОСТУП ДО СОЦІАЛЬНОГО ЖИТЛА В УКРАЇНІ

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні втілює мандат Управління Верховного комісара ООН з прав людини щодо захисту і сприяння правам людини для всіх. Серед таких прав, зокрема, є право на рівний доступ до належного, доступного та безпечного житла, закріплене у статті 11 Міжнародного пакту про економічні, соціальні та культурні права, а також у Цілі Сталого Розвитку ООН 11.1.

Відбувся онлайн-захід стосовно доступу до соціального житла вразливих груп населення, за участі Спеціального доповідача ООН з права на належне житло Балакрішнана РАДЖАГОПАЛА.

 

Під час заходу, Спеціальний доповідач презентував огляд міжнародних стандартів та кращих світових практик формування державної політики щодо забезпечення соціальним житлом вразливих груп населення.

Всім учасникам заходу була надана можливість взяти участь у обговоренні ситуації із доступом до соціального житла в Україні.

У заході прийняли участь представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Надія СТЕПАНЕНКО, заступник начальника управління соціальних гарантій, пільг та компенсацій та Лідія ЛИСАЧЕНКО, начальник відділу по роботі з ветеранами війни