Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ В ОБЛАСТІ ЗМЕНШУЄТЬСЯ

    «За моніторинговими даними за січень цього року на державних підприємствах області сума боргу зменшилась на 1,5 млн. гривень. Повністю погашено довготривалий борг на казенному підприємстві «Шосткинський казенний завод «Зірка», ДП «Попівський експериментальний завод» – зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Олена Заяц на засіданні робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат 05 лютого 2014 року.

    Під час засідання Тамарою Іщенко, заступником голови Сумської обласної державної адміністрації акцентовано увагу присутніх на необхідності активізування роботи усіма органами місцевої влади щодо ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати та виконання керівниками підприємств-боржників графіків погашення заборгованості на 2014 рік.

   Заслухано інформації керівників структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації щодо ситуації з погашення заборгованості на підприємствах державної та комунальної форм власності та тих, щодо яких триває провадження у справі про банкрутство. Детально обговорено стан і перспективи ліквідації заборгованості із заробітної плати на підприємствах, стосовно яких реалізуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.