Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Сумщина готується до вшанування ветеранів

  До 01 квітня поточного року мають бути заповнені соціальні паспорти ветеранів області. Таке доручення дала заступник голови Сумської облдержадміністрації Тамара Іщенко під час селекторної наради з питань підготовки до відзначення в області 25-річниці виведення військ з Афганістану та 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників за участю заступника директора Департаменту Заяц О.А., начальника відділу пільг та соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Департаменту соціального захисту населення Капленко Л.Г. та представників місцевої влади.

   «Ветерани – це особливі люди, які пережили найстрашніше. Вони не часто щось просять, набагато менше скаржаться ніж дехто. Проте, це не означає, що потрібно закрити очі на їхні проблеми. Ми повинні зробити все необхідне, щоб ветерани реально відчували турботу та увагу», – наголосила посадовець. Вказала на необхідність поліпшення лікування та догляду ветеранів, побутових умов їх проживання. Кожен із 44,5 тис. ветеранів області повинен бути охоплений щирим піклуванням, теплом і любов’ю.

   Звернулася до посадовців з вимогою тримати на контролі стан справ із заповнення соціальних паспортів ветеранів.

   З нагоди річниці подвигу афганців для вшанування воїнів-інтернаціоналістів в області планується проведення заходів патріотичного та культурно-просвітницького спрямування. Посадовець доручила керівникам місцевих органів влади забезпечити високий рівень їх проведення.