Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

На крок ближче до особливих дітей

    11 лютого відбулося відкриття стаціонарного відділення денного догляду для дітей-інвалідів віком від 3 до 18 років на базі Сумського  обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Перерізали символічну стрічку голова Сумської обласної державної адміністрації Ігор Яговдик та заступник голови Сумської обласної ради Валерій Толбатов.

   Вже понад два десятиліття Центр розвиває і системно вдосконалює комплексні підходи з надання послуг особливим дітям: веде пошук найбільш ефективних і доцільних методик реабілітації, відбирає, адаптує, випробовує і впроваджує їх.

   Відкриття відділення - це невеличкий крок, аби життя дітей з інвалідністю та їх батьків стало легшим. Розраховане на одночасне перебування 10 дітей-інвалідів та розташоване у пристосованих приміщеннях, що відповідають санітарно-гігієнічним, іншим вимогам, та мають всі види комунального благоустрою з урахуванням специфіки захворювань дітей. До структури відділення входять: роздягальня, ігрова кімната, кімнати релаксації, психолого-педагогічної корекції, санітарно-гігієнічного призначення, кабінети медичного спостереження, фізичної реабілітації. Під час перебування у відділенні діти зможуть отримати послуги із соціально-побутової, психолого-педагогічної, фізкультурно-спортивної реабілітації, фізіотерапевтичні, водні процедури. Крім того, будуть забезпечені повноцінним триразовим збалансованим харчуванням та іншими зручностями.

   Заняття проводяться як у груповій, так і в індивідуальній формі. Розклад занять складається так, щоб дитина постійно змінювала вид діяльності та вчилася спілкуватися з однолітками і дорослими, допомагала іншим, дотримувалася розпорядку дня, позитивно сприймала себе і оточуючих. Одним словом, була самостійною.

   Обласна влада і надалі буде опікуватися дітьми-інвалідами, реалізовувати соціальні ініціативи Президента України "Діти - майбутнє України".