Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕЛЕГАЦІЯ СУМЩИНИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ФОРУМІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Указом Президента України 2014 рік оголошено Роком учасників бойових дій на території інших держав. 15 лютого в Україні відзначили День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів.

З нагоди 25-річчя виведення радянських військ з Республіки Афганістан у місті Київ у Національному палаці мистецтв «Україна» пройшов Форум воїнів-інтернаціоналістів. У заході взяли участь до 4000 афганців та інших воїнів-інтернаціоналістів з усієї України, а також представники громадських організацій, які їх об’єднують. До складу делегації Сумської області, очолюваної заступником голови облдержадміністрації Тамарою Іщенко, увійшло більше 150 осіб, серед яких воїни-інтернаціоналісти регіону, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Геннадій Пономаренко, представники райдержадміністрацій, міських рад.

Звертаючись до присутніх, в. о. Міністра соціальної політики Наталія Королевська зазначила, що сьогодні особливо актуальним залишається питання виховання патріотизму в молоді, і саме воїни-інтернаціоналісти є найкращим прикладом для наслідування. Не дивлячись на існуючі економічні труднощі, влада робить все можливе, аби забезпечити максимальний соціальний захист тим, хто жертвував заради миру своїм здоров'ям та життям.

Соціальний захист кожного, хто потребує допомоги держави – першочергове завдання Уряду. У цих питаннях усі учасники Форуму є однодумцями і партнерами, оскільки активна позиція громадянського суспільства часто є запорукою успіху в прийнятті важливих рішень щодо посилення соціального захисту людей.

Воїнам-інтернаціоналістам вручені державні та урядові нагороди. Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджений Володимир Артюх, почесний голова Сумської обласної організації «СОВЕАФ» (Спілка ветеранів Афганістану).