Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ З ШАХІВ І ШАШОК

Сьогодні  закінчився II тур обласного турніру спортивних змагань з шахів і шашок серед мешканців будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів області на базі Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці.

Упродовж 2 днів поспіль учасники запекло змагалися за призові місця. У залі зібралися кращі гравці першого відбіркового етапу змагань Охтирського, Кролевецького, Синівського, Воронізького, Сумського будинків-інтернатів.

Суддівською комісією під головуванням заступника начальника Сумського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Тетяни Костенко визначено переможців серед шахістів, а саме: Миколу Белявського, жителя Воронізького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів (1 місце); Володимира Зєнченка, підопічного Кролевецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів (2 місце) та Володимира Роженка, мешканця Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці (3 місце).

Перемогу в турнірі з шашок здобули: Олексій Максименко, підопічний Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці (1 місце); Олена Старікова жителька Охтирського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів (2 місце); Іван Варавка підопічний Кролевецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів (3 місце).

Переможців нагородили Грамотами Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації,  медалями та цінними подарунками. Учасникам турніру вручили Подяки Департаменту та цінні подарунки.

«Основним досягненням і результатом змагання вважаємо піднесений настрій підопічних, їх задоволення від турніру і бажання підкорювати нові «вершини», – зауважив під час нагородження переможців заступник директора Департаменту соціального захисту населення Геннадій Пономаренко.

«Головним завданням закладів соціальної сфери є турбота та піклування про людей похилого віку, інвалідів. Персонал таких закладів робить все для того, аби підопічним було затишно та комфортно. Поряд із цим, не менш важливим є проведення  культурно-масових, спортивних заходів, що робить будні літніх людей більш цікавими, насиченими, підтримує інтерес до життя, віру у свої можливості», – підкреслив заступник директора Департаменту.