Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАСАДИ ПРОТИДІЇ НАСИЛЬСТВУ В СІМ’Ї ОБГОВОРИЛИ В РЕЖИМІ ВІДЕОСЕЛЕКТОРА

Проблема попередження насильства в сім’ї тривалий час перебувала поза сферою правового регулювання. Проте,  з прийняттям Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» був покладений початок формування цілісної системи протидії сімейному насильству.

«Загальновідомо, що в сім’ї закладаються основи буття людини, її духовні, світоглядні якості, а від благополуччя родини багато в чому залежить моральний стан суспільства. Тому обласна влада приділяє особливу увагу організації заходів запобігання та власне протидії насильству в сім’ї», – зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Валентина Пікіна відкриваючи засідання у режимі відеоселектора на тему: «Загальні засади протидії насильству в сім’ї та взаємодія органів і установ, на які покладається здійснення заходів щодо попередження насильства в сім’ї».

У засіданні взяли участь представники Департаменту, обласних структур, що опікуються напрямком та  представники місцевих управлінь соціального захисту райдержадміністрацій, міських рад у студіях.

На нараді були обговорені механізми взаємодії суб’єктів соціальної роботи з питань попередження та надання соціальних послуг постраждалим від насильства в сім’ї .

За результатами обговорення були внесені пропозиції щодо подальшої ефективної організації роботи у напрямку запобігання та власне протидії насильницькій поведінці в сім’ї на основі вітчизняного досвіду.