Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

64 БАГАТОДІТНІ МАТЕРІ СУМЩИНИ ОТРИМУВАТИМУТЬ ПЕНСІЇ ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД УКРАЇНОЮ

У четвер, 27 березня відбулося чергове засідання комісії зі встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною.

Члени комісії розглянули клопотання голів райдержадміністрацій, міських голів 106 претендентів на встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною. Серед них 64 справи на встановлення надбавки за особливі заслуги як багатодітним матерям, які народили п’ятеро і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку.

З набранням чинності з 01 січня 2014 року Закону України Про внесення змін до статті 1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» щодо призначення пенсії батькам, які після смерті дружини виховали п’ятеро і більше дітей до шестирічного віку, на розгляд комісії прийнято та передано справу батька, який після смерті дружини виховав 8 дітей.

Відтак громадяни, отримають до своїх пенсій додаткові надбавки, які при нинішньому розмірі прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, становлять від 189,8 грн. до 379,6 грн. (в залежності від конкретних заслуг кожного претендента).

Наразі в області проживає більше 19 тис. осіб, яким згідно із Законом України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» встановлено надбавки до пенсії.