Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ГОТУЄМО МОЛОДЬ ДО ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ

На Сумщині відбудеться науково-методичний семінар-нарада стосовно впровадження Програми підготовки молоді до подружнього життя.

Про це йшлося на робочій нараді при заступнику голови облдержадміністрації Тамарі Іщенко.

Міністерство соціальної політики України на виконання завдань Державної соціальної цільової програми підтримки сім’ї до 2016 року, за фінансової та технічної підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних націй у рамках спільного проекту «Підтримка реформи соціального сектору України» 9 квітня проведе науково-методичний семінар-нараду стосовно впровадження Програми підготовки молоді до подружнього життя.

Участь у заході візьмуть представники Мінсоцполітики, структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, освіти і науки, охорони здоров’я, головного управління юстиції, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сумської, Полтавської та Харківської областей; керівники громадських організацій, діяльність яких спрямована на поліпшення становища сім’ї.

«Реалізація системної підготовки молоді до подружнього життя є одним із ключових пріоритетів Державної цільової соціальної програми підтримки сім’ї», – зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Валентина Пікіна.

Основною метою проведення семінару є не тільки підвищення рівня готовності працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників громадських організацій стосовно впровадження програм підготовки молоді до подружнього життя в регіоні, а й представлення передового досвіду роботи з молоддю, нареченими та сім’ями.

Важливим завданням заходу також є популяризація кращих сімейних традицій та привернення уваги широких верств українського суспільства до проблем сім’ї та вироблення ефективних методів їх попередження.