Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РОЗПОВСЮДЖУЄМО МЕХАНІЗМИ РЕІНТЕГРАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ ІЗ СІМЕЙНИМИ ОБОВ’ЯЗКАМИ НА РИНКУ ПРАЦІ

На Сумщині розпочато тренінги з питань впровадження проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною».

Всеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України» в рамках проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною», що здійснюється за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, у пілотних регіонах проекту, у тому числі в Сумській області, проводить семінари для розповсюдження моделі гармонізації професійного та сімейного життя. Модель розроблена в рамках проекту та включає механізми реінтеграції батьків на ринку праці.

Передбачається проведення одноденних семінарів для чотирьох цільових груп, зокрема, представників профспілкових організацій підприємств та організацій, роботодавців, державних службовців, населення.

Сьогодні проведено перший семінар. Участь у ньому взяли громадяни, які виявили зацікавленість питанням повернення батьків до роботи після відпустки по догляду за дитиною.

Учасники тренінгу обговорили питання реінтеграції батьків на ринку праці України, порівняли приклади зарубіжних практик та внесли пропозиції, що можуть покращити умови успішної адаптації батьків після відпустки по догляду за дитиною.