Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДІТИ З БАГАТОДІТНИХ РОДИН СУМЩИНИ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ СВОЇ ТАЛАНТИ

15 квітня пройшов регіональний тур XІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини» в Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва.

Організатором регіонального етапу конкурсу є Департамент соціального захисту населення спільно з обласною громадською організацією Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України».

«Головне завдання конкурсу – підтримати талановитих дітей, які зберігають традиції української культури. Дати поштовх для розвитку навичок та здібностей дітей у різних видах мистецтва. Стимулювати їх пошукову активність у сфері національних традицій, народних ремесел, популяризувати народну культуру та історичну спадщину рідного  краю», – зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Олена Заяц відкриваючи конкурс-фестиваль.

Конкурсанти з 11 районів та 7 міст області змагалися за призові місця у номінаціях: «Вокальне мистецтво», «Патріотична пісня», «Хореографія», «Музичне виконання», «Образотворче мистецтво», «Художнє та авторське виконання», «Оригінальний жанр», «Декоративно-прикладне мистецтво». До участі у конкурсі було представлено 78 номерів у виконанні талановитих дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. У кожній номінації було визначено призові I, II та III місця. Учасникам, які їх посіли, вручено дипломи. Переможці отримають можливість відпочити у Всеукраїнському дитячому оздоровчому таборі «Молода гвардія».

Кожна дитина від народження талановита. Підтвердженням цьому служить проведений конкурс-фестиваль дитячої творчості «Таланти багатодітної родини».