Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕРЖАВА ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО СУЧАСНИХ ГЕРОЇВ-ЧОРНОБИЛЬЦІВ

У середу, 23 квітня відбувся брифінг для регіональних засобів масової інформації за участю начальника відділу пільг та соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмили Капленко.

«Надання пільг на медичне обслуговування громадян, що постраждали в наслідок аварії на ЧАЕС, здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету. 2014 року обласна влада збільшила фінансування, затверджене Міністерством фінансів України, з 637,7 тисячі гривень до 2 492,9 тисячі гривень»,зазначила Людмила Капленко під час брифінгу.

За її словами, пам’ять про героїзм чорнобильців спонукає з підвищеною увагою ставитися до вирішення нагальних питань цієї категорії громадян. З початку року в області забезпечено надання соціальних гарантій більш як 14 тисячам осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Цьогоріч 9,3 тисячі чорнобильців та членів їх сімей отримали пільги на житлово-комунальні послуги більш як на 3 мільйони гривень.

Продовжено роботу обласної комісії з розгляду документів для видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з початку року нею розглянуто 129 справ.

 «Всього на соціальний захист чорнобильців цьогоріч з державного бюджету спрямовано 20,8 мільйона гривень, з яких вже профінансовано 5 мільйонів гривень», – додала Людмила Капленко.