Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІДОПІЧНІ БУДИНКІВ-ІНТЕРНАТІВ ВІДЗНАЧИЛИ СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ

Серед українських народних свят одним із найбільших і найурочистіших є Великдень. Це свято багате на церковно-обрядові й народні звичаї. З ним пов’язано чимало традицій, ритуалів і символів. Основні символи     Великодня – паска та писанка.

Для підопічних будинків-інтернатів соціальної сфери Сумщини свято Пасхи традиційно є одним із найкращих та найочікуваніших свят календарного року. Тому до його відзначення кожен заклад готувався особливо ретельно.

Підопічні КУСОР Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці упорядкували територію закладу. До Великодня був оформлений святковий куточок, по радіо проведена передача «Світло Христового Воскресіння».

У Лебединському психоневрологічному інтернаті на заняттях гуртків виготовили святкові сувеніри та листівки. На передодні Великодня провели  святковий вечір відпочинку, а свято розпочалося для підопічних інтернату святковим сніданком.

До свята у Краснопільському психоневрологічному інтернаті підготували кімнату для віруючих, випустили святковий номер стінгазети «Веселка», організували виставку творчих робіт  підопічних «Великдень барвистий» та провели майстер-класи по виготовленню писанок.

Напередодні Пасхи для підопічних Кролевецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів проведено годину духовності «Світле свято Великодня» та організовано святковий концерт.

 Урочисте  пасхальне богослужіння та церковний обряд освячення пасок, крашанок, пасхальних кошиків відбулися у всіх будинках-інтернатах без винятку.