Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ПІДВИЩУЮТЬ ЯКІСТЬ ЖИТТЯ

Відбулося чергове засідання колегії Департаменту соціального захисту населення, на якому розглянуто питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

Відповідно до Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» непрацюючим фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата.

«Непрацююча фізична особа, яка надає соціальні послуги, має подати до органів соціального захисту населення пакет документів, необхідних для призначення компенсації», – зазначила Людмила Мусіяка, начальник відділу соціальних гарантій та загальнообов’язкового державного страхування.

Компенсація призначається і виплачується органом соціального захисту населення за місцем проживання особи, якій надаються соціальні послуги, з дня подання особою, яка їх надає, та особою, яка цих послуг потребує, заяв разом із необхідними документами.

У місцевих бюджетах районів та міст області на виплату зазначених компенсацій передбачено 6,67 млн. гривень. За 3 місяці 2014 року нараховано та виплачено компенсації на суму 1,8 млн. гривень 4,5 тис. одержувачам.