Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОВЕДЕНО ОБЛАСНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР

Необхідність в укладанні та застосуванні такого локального нормативного акта як колективний договір закріплена законодавством. Це є важливим чинником для забезпечення об’єктивності і рівноправності сторін трудових відносин, захисту соціально-економічних прав та інтересів працівників.

Контроль за укладанням та виконанням колективних договорів є одним із пріоритетних завдань Профспілки працівників державних установ. Результатом ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи є показник кількості колективних договорів, що постійно зростає. Індикатор такого зросту – щорічний конкурс колективних договорів, що проводиться з метою підвищення рівня роботи профспілкових організацій і роботодавців та стимулювання укладання і виконання колективних договорів на підприємствах, в установах та організаціях.

За ініціативи Сумської обласної ради профспілок проведено конкурс «Кращий колективний договір». Заяви на участь подали 7підприємств, установ, організацій: Державне підприємство «Сумське  лісове господарство», ТОВ АФ «Лан», ДП «Кролевецький агролісгосп», ТОВ «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко», ПАТ «Сумбуд», ПАТ «Сумське НВО  ім. М.В.Фрунзе», Сумський державний університет.

Під головуванням керівника Сумської обласної ради профспілок Тетяни Євдокимової за участю заступника директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Олени Заяц  29 квітня проведено засідання організаційного комітету обласного конкурсу «Кращий колективний договір», де визначено переможців конкурсу, які будуть нагороджені дипломами.