Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У КУСОР СУМСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

9 Травня – одне з найвеличніших і найшановніших всенародних свят – уособлює героїзм і мужність воїнів-фронтовиків, їх безмежну любов до Батьківщини, ратну звитягу і біль за загиблими.

Уже 69 років ми вшановуємо солдатів, які в жорстоких боях виборювали Перемогу. З нагоди свята в КУСОР Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці відбулися святкові заходи.

Для ветеранів та колективу пансіонату був представлений концерт за участю учнів державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг». З великим задоволенням мешканці і гості закладу подивилися театралізовану виставу «Солдат завжди солдат» за участю  студентів технікуму харчової промисловості Національного університету харчових технологій.

Відкриваючи концертну програму з вітальним словом до ветеранів звернувся тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Геннадій Пономаренко. Він зазначив, що головними пріоритетами держави є піклування про долю її героїв. На виконання завдань Уряду України обласна влада забезпечує необхідні умови соціального захисту ветеранів війни. На сьогодні 48 089 ветеранам війни Сумщини забезпечено виплату грошової допомоги на суму 22 млн. 574 тис. гривень.

З нагоди 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні по місцевому радіомовленню була проведена передача «Добрий ранок, ветеране», лунали пісні воєнних років. Представники ради ветеранів закладу поклали квіти до Меморіалу Слави.