Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЧОРНОБИЛЬЦІ ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА НАЛЕЖНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

На сьогодні в області проживає більше 15 тис. осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Обласна комісія на належному рівні виконує свою  роботу – об’єктивно розглядає справи та приймає відповідні рішення, що дає змогу громадянам, яких не оминув Чорнобиль, отримати належний соціальний захист.

У разі виникнення спірних питань щодо визначення статусу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, документи заявників направляються на розгляд Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Міністерства соціальної політики України.

На сьогоднішньому засіданні члени комісії розглянули 34 особові справи щодо видачі посвідчень громадянам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи.

За результатами засідання 32 особам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи, видадуть посвідчення, що дають право на отримання пільг та компенсацій. На розгляд Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Міністерства соціальної політики України, буде направлено 2 особові справи.