Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВСТАНОВЛЕНО ПЕНСІЇ ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД УКРАЇНОЮ

З 2001 року, відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» громадянам, що мають значні заслуги у сфері державної, громадської або господарської діяльності, досягнення в галузі науки, освіти, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту тощо, встановлюються пенсії за особливі заслуги.

На черговому засіданні комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною розглянуто 80 справ заявників, які претендують на отримання такої пенсії.

Із загальної кількості 72 особам встановлено пенсію за особливі заслуги перед Україною, а 8 – збільшено раніше встановлений розмір пенсії у зв’язку з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня». Згідно з Указом Президента України присвоєння  вказаного почесного звання дає можливість збільшити розбір раніше встановленої надбавки як багатодітній матері з 35 до 40 відсотків від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

З початку року встановлено пенсію та збільшено розмір встановленої надбавки за особливі заслуги перед Україною 294 жителям Сумщини.