Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДОБРОБУТ КРАЇНИ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ЄДНОСТІ ЇЇ ГРОМАДЯН

Про це зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Олена Заяц під час брифінгу з керівниками управлінь (праці) соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад  з питань розповсюдження інформації щодо національної єдності держави.

«Ситуація на Сумщині стабільна. Жителі області зможуть без жодних перешкод зробити свій вибір 25    травня», – запевнила Олена Заяц.

Увагу учасників акцентовано на тому, що процедура обрання Глави держави буде проведена в повній відповідності із законодавством – всі необхідні пункти будуть дотримані. Громадяни всіх регіонів матимуть доступ до голосування і зможуть віддати свій голос за обраного кандидата. Особи, які за станом здоров’я не зможуть проголосувати на виборчих дільницях, матимуть змогу проголосувати вдома. Всі, хто з певних причин не уточнив свої відомості у списках виборців, мають звернутися до суду до 24.00 22 травня.

Заступник директора звернула увагу на необхідності безумовного виконання Розпорядження Президента України № 835 від 08.05.2014. «Важливо не допустити під час підготовки та проведення позачергових виборів будь-яких проявів адміністративного тиску, незаконного втручання у виборчий процес та в роботу виборчих комісій, а також впливу у будь-який спосіб на суди і суддів під час розгляду спорів щодо правовідносин, пов'язаних із виборчим процесом», –  зазначила Олена Заяц.

Необхідно сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень, зокрема, шляхом забезпечення надання в установленому порядку виборчим комісіям транспортних засобів, засобів зв'язку, обладнання, інвентарю чи оргтехніки.

Підготовка до волевиявлення на Сумщині відбувається відповідно до визначених законодавством термінів та процедур. Безпеку громадян під час виборчого процесу та прозорість виборів необхідно забезпечити стовідсотково.