Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПИТАННЯ РОЗБЛОКУВАННЯ РАХУНКІВ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З КРИМУ ВИРІШЕНО

Питання розблокування рахунків у банківських установах для одержувачів соціальних допомог та пенсій знайшло своє вирішення.

Нацбанк надав банкам для використання в роботі зразок довідки, яка надаватиметься заявникам територіальними підрозділами (органами) Державної міграційної служби для надання за місцем запиту. Довідка міститиме інформацію про реєстрацію місця проживання (перебування) осіб, які переселяються з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь на материкову частину, із зазначенням факту переселення.

Пріоритетним є сприяти пред’явникам таких довідок, зокрема шляхом розблокування їх особистих рахунків та забезпечення можливості використання платіжних карток, емітованих в Криму та Севастополі, у тому числі за їх зверненням, прискореного відкриття нових рахунків та випуску карток з метою зарахування соціальних допомог, пенсій тощо.

Для реєстрації місця перебування особи необхідно звернутися до територіального підрозділу Державної міграційної служби України за місцем перебування та подати заяву про реєстрацію місця перебування; паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідку на постійне проживання, посвідку на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідку про звернення за захистом в Україні, свідоцтво про народження або свідоцтво про належність до громадянства України; документи, що підтверджують право на перебування в житлі, перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту; військовий квиток або посвідчення про приписку (для призовників).

В день звернення здійснюється відмітка про реєстрацію місця перебування у паспортному документі. Підставою для отримання послуги є перебування особи поза місцем проживання від 1 до 6 місяців. Послуга надається безкоштовно.