Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«РОЗМАЙ» ДИТЯЧИХ ТАЛАНТІВ

У відділенні Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів (с. Рибці) пройшов обласний фестиваль дитячої творчості «Розмай», що традиційно збирає дітей з обмеженими можливостями уже одинадцять років поспіль.

З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови Сумської облдержадміністрації Іван Боршош, організатори фестивалю – директор Департаменту соціального захисту населення Михайло Дубровський, директор Сумського обласного центру реабілітації дітей-інвалідів Олена Сущенко.

 «Обласна влада дбає про дітей з обмеженими фізичними та психічними можливостями, створює належні умови для їх реабілітації, повноцінного фізичного та духовного розвитку. Щорічне проведення «Розмаю» – яскраве тому підтвердження», – зауважив під час вітального слова заступник голови облдержадміністрації.

Історія фестивалю бере початок у 2003 році. З року в рік фестиваль «Розмай» набував популярності на теренах області, залучаючи все більше і більше дітей. За 11 років у ньому взяли участь більше 2,5 тис. обдарованих і талановитих дітей з обмеженими можливостями Сумщини. Щороку діти-інваліди демонструють свої здібності у різних номінаціях (вокальний та розмовний жанр, хореографія, пантоміма, фокуси).

Цьогоріч у фестивалі взяли участь 17 колективів із 16 міст і районів Сумської області. Для керівників і фахівців реабілітаційних установ області проведено майстер-класи, де були представлені техніки художньо-рельєфного ліплення, декупажу, виготовлення народної ляльки.

«Програма Фестивалю дуже цікава та насичена. Учасники мають можливість не лише продемонструвати свої здібності, відчувши себе співаками, танцюристами, акторами, а й удосконалити свої вміння опановувати нові для них види мистецтва», – зауважив директор Департаменту соціального захисту населення Михайло Дубровський.

У рамках фестивалю організовано виставку «Рибцівський ярмарок». Експонати – ручні роботи дітей з обмеженими можливостями: вишивка, роботи із бісеру, мереживо, оріґамі, пап’є-маше, декупаж.

На завершення розважальної програми учасники та переможці конкурсів отримали дипломи, подяки і подарунки.