Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УСТАНОВИ І ЗАКЛАДИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СУМЩИНИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЗИМИ

Відбулось засідання колегії Департаменту соціального захисту населення Сумської облдерж-адміністрації з питання підготовки установ і закладів соціального захисту населення до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

«Визначальною рисою всіх підготовчих заходів до осінньо-зимового періоду має стати відповідальне ставлення до вирішення проблем, які можуть виникати в процесі підготовки. Всі керівники місцевих установ і закладів сфери соціального захисту населення мають тримати підготовку до зими на особливому контролі», -  зазначив директор Департаменту соціального захисту населення
Михайло Дубровський, розпочинаючи засідання.

З метою своєчасної і якісної підготовки інтернатних установ до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, забезпечення їх безперебійного функціонування планом підготовки передбачається виконання ряду заходів. Зокрема, поточного та капітального ремонтів житлових, адміністративно-побутових корпусів, котелень, систем центрального опалення, тепломереж, систем холодного і гарячого водопостачання. В інтернатних установах також планується проведення поточних ремонтів господарських приміщень, електро та сантехмереж. На виконання ремонтних робіт передбачені кошти в сумі 1,2 млн. гривень.

Одне з найважливіших завдань у ході підготовки до зими є забезпечення установ соціальної сфери області енергоносіями, зокрема, паливом. З метою забезпечення в зимовий період належного температурного режиму 4 установам планується придбати 2370 куб. метрів дров на загальну суму 541,6 тис. гривень бюджетних асигнувань.

Територіальними центрами соціального обслуговування, котрих в області 25, проводиться обстеження матеріально-побутових умов для з'ясування потреб непрацездатних громадян, які обслуговуються в територіальних центрах, у забезпеченні твердим паливом, дровами, картоплею та овочами в повному обсязі відповідно до потреби. Передбачається організація проведення поточних ремонтних робіт будівель, у яких проживають підопічні, здійснення заходів по їх утепленню, проведення ремонту пічного опалення та чистку димоходів у помешканнях підопічних, забезпечення вчасного подання документів для призначення житлових субсидій на опалювальний період особам, які перебувають на обслуговуванні у відділеннях соціальної допомоги вдома.

Своєчасне та якісне виконання запланованих завдань сприятиме підготовці установ і закладів до роботи взимку та забезпечить належні умови проживання їх підопічним.