Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПОТРЕБА В ЯКІСНИХ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГАХ ЗРОСТАЄ

Відбулася семінар-нарада з директорами територіальних центрів соціального обслу-говування (надання соціальних послуг). 

Слід зазначити, що на Сумщині діють 25 таких центрів. Ними надаються соціальні послуги більше 33 тис. непрацездатних громадян. Із загальної чисельності осіб, які обслуговуються територіальними центрами у 2014 році, 9,8 тис. ветеранів війни, із них 0,5 тис. інвалідів війни. У відділеннях соціальної допомоги вдома обслуговується 7 тис. ветеранів війни, із них                 0,3 тис. інвалідів війни.

«На сьогодні, коло споживачів соціальних послуг достатньо широке – крім інвалідів та осіб похилого віку, це ще й малозабезпечені сім’ї, бездомні громадяни, діти-сироти. Тому за умов адресного надання та індивідуального підходу саме соціальні послуги є одним з найефективніших видів допомоги громадянам», – зазначила начальник відділу соціальних послуг та соціального захисту інвалідів Департаменту соціального захисту населення Тетяна Марченко.

У ході проведення семінару обговорено ряд питань, які стосувалися організації  роботи територіальних центрів в частині надання соціальних послуг у 2014 році, запровадження нових форм та методів роботи, забезпечення взаємодії і співпраці з органами місцевого самоврядування та першочергових заходів з вирішення проблемних питань роботи територіальних центрів.

Увагу присутніх акцентовано на забезпеченні якісним обслуговуванням підопічних, уважному вивченні та вирішенні їх проблемних питань.