Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА ДОПОМАГАЄ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ З КРИМУ ТА СХОДУ УКРАЇНИ

Понад 300 осіб прибули на Сумщину з окупованої території АРК і міста Севастополь, а також з Донецької та Луганської областей, де орудують терористи

Про це у «прямому ефірі» обласного телебачення повідомив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський.

«Щодня в область прибувають переселенці – здебільшого родини з дітьми. Вони розселяються переважно у рідних та знайомих. Решті допомагає влада, тимчасово заселяючи людей у табори відпочинку та пансіонати», – підкреслив Михайло Дубровський.

За його словами, на Сумщині діє штаб із розміщення громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції.

Для них цілодобово працює «гаряча лінія» обласного контактного центру: 66-33-77. Спеціалісти надають вичерпну інформацію з усіх питань, які хвилюють переселенців: щодо житла, соціальних виплат, влаштування дітей до навчальних закладів, проходження ЗНО.

Для призначення виплат людині потрібно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження дитини.

«Ми перераховуємо соціальні допомоги: пенсії, виплати по інвалідності та одиноким матерям тощо. Люди отримають ту допомогу, яка була призначена на місці їх попереднього проживання», – запевнив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський.