Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ВІДЗНАЧЕНО ГРАМОТАМИ

Державна служба є ключовим елементом системи державного управління, від ефективності функціонування якого залежить ступінь задоволення законних інтересів громадян, успішність діяльності уряду і в кінцевому підсумку – стабільний розвиток країни та її конкурентоздатність на міжнародному ринку.

Держслужбовці Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації беруть безпосередню участь у реалізації державної політики та  формуванні позитивного іміджу соціальної сфери області на всеукраїнському рівні. Саме від їх сумлінності  та професіоналізму залежить соціальна стабільність та захищеність населення регіону.

«Державний службовець – це категорія людей, які працюють у досить складних умовах. Це люди з високим рівнем дисципліни, самоорганізації. Державний службовець має бути взірцем у всьому, відданим служінню на благо держави», – зазначив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський у своєму виступі під час урочистих зборів з нагоди Дня державної служби.

За багаторічну сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, особистий внесок у вирішення проблем соціального захисту населення та з нагоди професійного свята – Дня державної служби України керівник вручив Грамоти працівникам Департаменту.

Почесною грамотою Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації нагороджено Олену Малипко, провідного спеціаліста відділу соціальних послуг та соціального захисту інвалідів управління з питань соціальних виплат та соціального обслуговування населення. Грамотою Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації нагороджені Валентина Чернишова, головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин, зайнятості населення та політики оплати праці та Мирослава Клюс, головний спеціаліст відділу соціальних послуг та соціального захисту інвалідів управління з питань соціальних виплат та соціального обслуговування населення.