Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СТВОРЕННЯ НАЛЕЖНИХ УМОВ ЖИТТЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ – ПРІОРИТЕТ ОРГІНІВ ВЛАДИ ВСІХ РІВНІВ

«Створення належних умов для життєзабезпечення ветеранів війни та людей похилого віку, забезпечення їх соціальних прав є одними з пріоритетів, що ставлять перед собою органи влади всіх рівнів. Тому встанолвлення Міністерством соціальної політики України спеціальної форми, так званого соціального паспорта ветерана, є одним із способів реалізації  соціальної політики уряду, спрямованої на поліпшення умов життя найуразливіших верств населення», зазначив директор Департаменту соціального захисту населення Михайло Дубровський на засіданні колегії.

Звітуючи з питань порядку денного начальник відділу пільг та соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Людмила Капленко наголосила, що паспорт соціальних потреб ветерана містить інформацію про соціально-побутові умови життя ветерана, стан його здоров'я, перелік пільг, компенсацій і соціальної допомоги.

Запровадження конкретного документа дозволяє перевірити повноту надання пільг та державних гарантій, визначити першочергові потреби ветеранів війни та провести усі можливі заходи для вирішення їх нагальних проблем, надало можливість отримати реальну картину індивідуальних потреб ветеранів війни.

Упродовж 2014 року проводився  моніторинг кількості сформованих та заповнених у повному обсязі соціальних паспортів ветерана. За результатами проведеної роботи на Сумщині сформовано списки зазначеної категорії громадян, до яких включено більше 40 тис. осіб.