Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

В ОБЛАСТІ ПРИЗУПИНЕНО РІСТ ЗАРПЛАТНИХ БОРГІВ

З метою забезпечення конституційного права працівників на своєчасність виплати та ліквідації зарплатних боргів у регіоні реалізується комплекс організаційних заходів, одним із яких є засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та її робочої групи щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати.

На черговому засіданні робочої групи під головуванням заступника голови – керівника апарату Сумської обласної державної адміністрації Івана Боршоша за участю структурних підрозділів обласної державної адміністрації та інших причетних структур обговорено перспективи погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах-боржниках області.

«Слід зазначити позитивну динаміку в напрямку ліквідації боргів.  Упродовж останніх трьох місяців на Сумщині призупинено ріст заборгованості із виплати заробітної плати, зокрема у червні цього року 7 підприємств області повністю погасили заборгованість на загальну суму     286 тис. гривень; 21 підприємство – її зменшило на суму 1,5 млн. гривень», – зазначив директор Департаменту соціального захисту населення Михайло Дубровський.

Матеріали перевірок підприємств-боржників надано до правоохоронних органів для вжиття заходів впливу на порушників чинного трудового законодавства, проте, вони не завжди є ефективними.

«Важливо відпрацювати механізм співпраці контролюючих, правоохоронних органів та профспілок для посилення впливу всіх гілок влади на ситуацію з виплатою боргів», – підкреслив головуючий на засіданні Іван Боршош.

 За результатами наради дано доручення Департаменту забезпечити проведення 17 липня 2014 року засідання робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови обласної державної адміністрації Володимира Шульги за участю представників обласної прокуратури, управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області, Головного управління Міндоходів у Сумській області, територіальної державної інспекції з питань праці у Сумській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.