Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ ПІДВИЩЕННЯ ЦІН І ТАРИФІВ НА ЖКП У ЦЕНТРІ УВАГИ ПРОФЕСІЙНОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ

Сьогодні, під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення Михайла Дубровського відбулось засідання професійно-громадської ради з питань праці та соціального захисту населення.

У ході зустрічі розглянуто питання посилення соціального захисту громадян в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги.

«З метою посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на ЖКП Урядом запроваджено новий вид допомоги на оплату комунальних послуг – компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищенням цін і тарифів на ці послуги», – зазначила Людмила Мусіяка, начальник відділу соціальних гарантій та загальнообов’язкового державного страхування Департаменту.

Для призначення компенсації громадяни мають звертатися до органів соціального захисту населення за місцем проживання. При собі мати заяву, паспорт, довідку про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, довідку про доходи членів сім’ї. Після прийняття рішення про надання компенсації орган соціального захисту населення у 10-денний термін поінформує про це заявника надіславши повідомлення, в якому зазначатиметься розмір компенсації та період її надання.