Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЩАСЛИВА РОДИНА – БАГАТСТВО УКРАЇНИ!

Під таким гаслом відбулося засідання у форматі «круглого столу», організоване Департаментом соціального захисту населення для представників структурних підрозділів Сумської облдержадміністрації та громадських організацій, що реалізують напрямки сімейної політики в області.

Мета зустрічі – визначити пріоритетні напрямки роботи для збереження традиційних сімейних цінностей, посилення мотивації молоді регіону до реєстрації шлюбів, свідомого народження та виховання дітей.

«Із сім'ї починається суспільне виховання кожної людини. Саме в ній закладаються моральні цінності та життєві орієнтири. Тому виробити пропозиції, що сприятимуть відродженню, формуванню та підтримці морально здорової, щасливої української родини сьогодні є пріоритетним», – зазначив директор Департаменту соціального захисту населення Михайло Дубровський розпочинаючи засідання.

Учасники зустрічі обговорили  актуальні питання соціального захисту сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Як зазначила заступник директора Департаменту Тетяна Шрамко: «За перше півріччя 2014 року в області виявлено 230 сімей, які опинилася в складних життєвих обставинах. В таких сім'ях  виховується 347 дітей».

За інформацією начальника відділу методичного забезпечення соціальної роботи Сумського обласного центру для сім’ї, дітей та молоді Світлани Поляченко, на обліку у центрі знаходиться більше 6 тис. сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Протягом шести місяців цього року більше 2 тис. таких сімей охоплено соціальним супроводом.

Питання, яких торкалися учасники засідання, стосувалися також формування відповідального батьківства з позиції гендерного підходу та специфіки консультаційної роботи з молодими сім’ями.