Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ ОБЛАСНОЇ ТИМЧАСОВОЇ КОМІСІЇ ВІДБУЛОСЬ У НОВОМУ ФОРМАТІ

Цього разу в обговоренні порядку денного засідання робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат взяли участь представники правоохоронних та контролюючих органів регіону. Зокрема, у сьогоднішньому засіданні взяла участь обласна прокуратура.

«Пріоритетним залишається питання ефективного реагування на ситуацію із заборгованістю з виплати заробітної плати, яка згідно моніторингових даних  становить 59,5 млн. гривень. Необхідно максимально активізувати співпрацю місцевих органів влади з правоохоронними органами для вирішення питання заборгованості перед працівниками підприємств Сумщини», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської облдержадміністрації Іван Боршош відкриваючи засідання.

В області проводиться робота з контролю за погашенням заборгованості з виплати заробітної плати. За моніторинговими даними фіксується щомісячне зменшення суми боргу на 250-300 тис. гривень.

За інформацією директора Департаменту соціального захисту населення Михайла Дубровського, 26 підприємств області повністю ліквідували заборгованість на загальну суму 2,2 млн. гривень, 30 підприємств її зменшили на 1,9 млн. гривень. На підприємствах 3 районів: Глухівського, Кролевецького та Середино-Будського заборгованості перед працівниками відсутня.

«Позитивна динаміка в напрямку погашення заборгованості із заробітної плати є. Сума боргу наявна в області наразі не критична. Проте, необхідно застосовувати нові комплексні підходи у вирішенні проблеми. Заходи для ліквідації боргів необхідно спрямовувати на усунення причин їх виникнення, залучаючи при цьому всі необхідні структури», – підкреслив Іван Боршош.