Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МИХАЙЛО ДУБРОВСЬКИЙ: «ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ, ЯКІ БРАЛИ УЧАСТЬ У БОЙОВИХ ОПЕРАЦІЯХ, ОТРИМАЮТЬ СТАТУС УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ»

На цьому директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації наголосив у «прямому ефірі» обласного радіо

«Згідно з внесеними 1 липня змінами до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасниками бойових дій визнано військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил, Національної Гвардії, Служби безпеки та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали територіальну цілісність нашої держави і брали безпосередню участь в антитерористичній операції», – зазначив посадовець.

За словами Михайла Дубровського, на учасників бойових дій і членів їхніх сімей буде поширюватися ряд пільг, передбачених цим Законом, серед яких безоплатне одержання ліків і лікарських засобів, безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням, 75-процентна знижка на плату за користування житлом і комунальними послугами тощо.

«Статус учасника бойових дій надається військкоматом за місцем реєстрації військовослужбовця з урахуванням відповідних записів у військовому квитку. Після отримання довідки та посвідчення, ми ставимо цих осіб на облік у Департаменті та вносимо в базу. Хочу підкреслити, що пільги починають діяти лише після набуття статусу учасника бойових дій», – резюмував Михайло Дубровський.