Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СТВОРЕНО ПІДРОЗДІЛ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ТА ТРУДОВОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Повноцінна життєдіяльність більшості інвалідів, які проживають у будинках-інтернатах неможлива без надання їм різних видів допомоги та послуг, що відповідають їх соціальним потребам, у тому числі в сфері реабілітаційних та соціальних послуг, допоміжних засобів і пристосувань, матеріальної та іншої підтримки.

З метою  відновлення соціальних, психологічних і трудових функцій людей з обмеженими можливостями у Кролевецькому будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів створено новий підрозділ соціально-психологічної та трудової реабілітації.

Підрозділ очолила лікар-терапевт Світлана Ковальова. У його складі працюють: медична сестра, медична сестра з лікувальної фізкультури,  інструктор з трудової терапії, соціальний працівник, лікар-стоматолог.

Соціальна адаптація, допомога в наданні проблем, пов’язаних з обмеженнями фізичними та психологічними можливостями, активне залучення підопічних інтернату до трудотерапії є пріоритетними завданнями новоствореного підрозділу. Робота його фахівців покликана своєчасно забезпечувати компенсацію наявних в інвалідів обмежень життєдіяльності та ефективного вирішення проблем в умовах проживання.

На території будинку-інтернату є спортивний майданчик, стежина здоров’я та тренажерна зала, що сприяють задоволенню індивідуальних потреб підопічних та відновленню їх трудових навичок.